Tronix Warszawa

Fontanny

Systemy fontannowe i kaskadowe zyskują na popularności. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku wprowadziliśmy do swojej oferty usługę budowy i konserwacji fontann.

Kompleksowość i profesjonalizm

Naszą specjalnością jest kompleksowa budowa fontann, z uwzględnieniem montażu przyłącza wodno-kanalizacyjnego, przyłącza energetycznego, pompowni oraz dodatkowych atrakcji (wodnych i świetlnych). Zajmujemy się konserwacja fontann dużych miejskich, jak i mniejszych w galeriach handlowych.


W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji, stworzonych w różnym stylu i formie – od zabytkowych obiektów, po fontanny budowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. wentylacyjnej, a ich awaria może doprowadzić do znaczącego pogorszenia się jakości powietrza w pomieszczeniach budynku, ze zmianą jego temperatury włączenie.

W skład oferty budowy fontann i systemów kaskadowych wchodzą między innymi takie czynności jak:

  • Całościowe przeglądy i naprawy instalacji fontann (różnych typów)
  • Modernizacja i obsługa fontann, w tym bieżąca dbałość o stan filtrów oraz kontrola w zakresie dostarczanej chemii 
  • Dbałość o czystość niecek i zbiorników; wymiana i naprawa instalacji wodnych jak i elektrycznych, przegląd i przygotowanie fontann zarówno do okresu zimowego jak i letniego. Sprawdzanie elementów automatyki